Bugün geleceği birlikte inşa etme gücümüzün kaynağında “hepimizin mutluluğu” var. Sizin hayalinizi gerçekleştirmek, yaşam kalitenizi artırmak, yarınlarımızı güvence altına almak var. Bugünün yaşamını korumakta, geçmişin değerini saklamak, geleceğin doğasına katkı sunmak var! Bizim gücümüzde hepinizin gücü var! Gücümüzde sahip olduğumuz ar-ge merkezinde çalışan birbirinden yetenekli “siz”lerden kurulu bir ekip var, misyonumuzun çekirdeğinde büyüterek çoğaltmak istediğimiz güzellikler, her koşulda cömert kalmayı seçen doğaya karşı minnet, canlılığa saygı var!

Küresel ısınma, çevre kirliliği, büyüdüğü oranda küçülen yaşam alanları, kalabalıklar arasında tek tip üniformasını kuşanan yerleşkeler, kazandığını daha çok kazanabilmek için kaybeden, kaybederken biraz daha tüketen sağlıksız toplumlar… Bu yüzyılda sahnede sera gazı var! Tehdit büyük ama farkındalık yüksek, her taşın altında bir el. Bugün hepimizin gayreti yerinde. “Sürdürülebilir” bir yaşamın gayesi hepimizin içinde var!

Yuvanın su kaynaklarına erişimli köşesi, en hijyenik, en ışıltılı yeri… Sifonu, duşu, lavabosunda akan çeşmesi… Evde su tüketiminin merkezi! Turkuaz Seramik’in üretim tesisinde, kullandığı hammaddenin elde edilmesinde, işlenmesinde harcanan enerjide, işleyen insan elinde, çevresini koruyan, doğaya ve insana duyduğu sorumluluk ceketini sırtından çıkarmayan bir ekibin en ince fikirleri, en saygın emekleri var… #banyoda hayat var, suyun kaynağında gürül gürül akmasında hepimizin eli, sağduyusu, dikkati var! Ancak siz, onlar, bizler ömründen almazsak, gezegende sonsuz bir hayat var.

Banyoda hayat var. İklim değişimine savaş, kıt kaynaklara katkı, geri dönüştürülemeyen her tür kalıcı atığa karşı mücadele var! Banyoda, doğaya duyduğu sorumlulukla müsemma Turkuaz Seramik’in en derin saygısı var.

Daha yaratıcı olmak var, sahip olduğumuz tüm donanımla! Daha özgün olmak var, kurulu hayallere yeni ufuklar açmak için. Daha vizyoner olmak var, henüz belirmeyen ihtiyaçlara anında çözüm olabilmek için. Daha kontrollü olmak var, sahip olduklarımızı asırlara dayanan bir yolculuğun kaldırım taşlarına durmaksızın dizebilmek için. Ateş var elimizde, zerre kıvılcımıyla yakan. Toprak var yerküreyi saran. Denizler, göller, şelaleler var, hala gezegende %70’e varan. Hammaddemiz doğa, hizmetimiz insana! Sevgisini, müziğini, neşesini, yarınını umutlarına sorumlulukla sığdıran herkes için Turkuaz Seramik ile #banyodahayatvar