Sektöre adım attığı ilk günkü heyecanıyla, geleceğin ihtiyaçlarına bugünden çözüm geliştirmeyi misyon edinmiş bir Turkuaz Seramik! En yeniyi hızlıca çözümlerine entegre eden, kendi yenisini gururla icat eden koca bir ekip de arkasında! Adına kurum kültürü denen, özveri ile bezenen bu misyon, inovasyondan aldığımız güçle var!

Turkuaz Seramik çatısının altında, geleceğin gücünü bugüne taşımak için aynı motivasyon ve enerjiyle çalışan 1200 kişilik tek vücut var. Vizyoner bakış açılarıyla yaşamı zenginleştiren, sınır tanımayan hayal güçleriyle düşlerinizi renklendiren, tasarım harikası ürünler ile banyonuzu güzelleştiren, dünyanın en saygın kuruluşlarının takdirleriyle ödüllenen sayısız tasarımcı var. En önemlisi de özenle kurulan, dünyanın sahip olduğu bilgi, en güncel teknoloji ve bilinçle donanan AR-GE departmanımız var. Turkuaz Seramik misyonunda, geleceğin vizyonu var.

Koşullar değişir, üretim bandı güncellenir, oyuncular yenilenir, teknolojiler gelişir, trendler sil baştan belirlenir, riskler göze alınır yepyeni ürünlerle banyolar kuşatılır, her şey değişir gelişim baki kalır! Gücümüz üretim tesisimizden, yeni olana hemen adapte olma refleksimizden ve dünyayı eş zamanlı takip eden, kendi özgün zekasıyla yepyeni ürünler geliştiren, doğaya insana saygıyı prosesin hiçbir anında odağından çekmeyen dinamik ekibimizden!

Dünyanın 60 ülkesinde, kalitemiz üst seviyede! Geçmişin deneyimi, bugünün tüm imkanları ve gücünü bilimden alan muazzam bir öngörü ile çözüm bulan geleceğin tüm ihtiyaçlarıyla, yarın bugünden evinizde, #banyodahayatvar