Turkuaz Seramik Yeniden İso İkinci 500 Listesinde!

1993 yılında kurulan ve seramik sağlık gereçleri sektöründe 30 yılı aşkın deneyimi ile faaliyet gösteren Turkuaz Seramik, yeniden büyük bir başarıya imza atarak İSO İkinci 500 Listesi'nde 466. sırada yer aldı. Şirket, teknolojiyi yakından takip ederek ürünlerini sürekli olarak geliştirme ve ergonomik çözümler sunma konusundaki kararlılığı ile dikkat çekiyor.

 

Turkuaz Seramik, Türkiye'nin büyük sanayi kuruluşları arasında kendine sağlam bir yer edinerek uzun yıllardır yurt dışına ihracat yaparak adından söz ettiriyor. Şirketin 60’tan fazla ülkeye ihracat yapması, Türkiye'nin seramik sağlık gereçleri sektöründe uluslararası arenada önemli bir oyuncu olduğunu kanıtlıyor. Seramik sağlık gereçleri alanında kritik bir rol oynayan Turkuaz Seramik, 30 yıllık deneyimi ve sürekli olarak gelişen ürün portföyü ile sektördeki öncü firmalardan biri olamaya devam ediyor.

 

Turkuaz Seramik'in İSO İkinci 500 Listesi'nde 466. sırada yer alması hakkında açıklama yapan Turkuaz Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Abidin Özkaya, “Şirketimizin İSO İkinci 500 Listesi'nde yer alması, istikrarlı büyüme stratejimizin başarısını bir kez daha teyit etti. Üretimden net satışların değerlendirildiği araştırmada 2022 gibi zorlu bir senede, Türk sanayisinin ve fedakâr yatırımcılarımızın gösterdiği performans takdire şayandır. Bu durum gelecek için umut veriyor. Bu vesile ile tüm paydaşlarımıza ve çalışanlarımıza teşekkür ederek başarılarının devamını dilerim.” dedi.1 Kasım 2023

TURKUAZ GÜNDEM