Turkuaz Seramik Tasarım Ekibi tarafından tasarlanan Blue Lavabo Serisi ve İbiza Rimless Asma Klozet, yurt dışı ve yurt içinde yapılan birçok tasarım yarışmasından ödülle döndü.

Chicago’da düzenlenen Good Design,

Hannover’de düzenlenen IF Design Award,

İstanbul’da düzenlenen Design Turkey Good Design Ödüllerinden sonra şimdi de İtalya’da düzenlenen A Design Award ile ülkemizin gururu oldu.

Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında düzenlenen tasarım yarışmalarında, dünyanın her yerinden tasarımcılar fikirlerini ve somut örneklerini uluslararası aktörlerden oluşan özerk ve uzman bir jüriye sunuyor. Bu sunum esnasında ortaya konan fikir ve ürünler, seramik endüstrisinin ilgisine sunulurken aynı zamanda katılımcıların tasarımlarını gerçekleştirebilmek için iş birlikleri bulmaları fırsatını sunan güzel bir platform oluşturmakta.

Turkuaz Seramiğin ödül kazanan Blue Lavabo Serisi 50 cm’den 100 cm ye kadar geniş bir ürün gamıyla müşterilerin dar ve geniş tüm alan ihtiyaçlarını karşılayacak ölçüleri, yumuşak çizgiler, ergonomik ve işlevsel tasarım ile birleştirerek müşterilerinin beğenisine sundu.

Aynı serinin Rimless Asma Klozeti İbiza Asma ise, 4,5 litrede tam yıkama fonksiyonu ile, estetiğin ve çevreye duyarlılığın bir araya geldiği en konforlu klozetler arasına katıldı.

7 Mayıs 2018

TURKUAZ GÜNDEM