UNICERA Fuarında yapılan ve geleneksel hale gelen Gala Yemeğimize katılan tüm müşteri ve misafirlerimize en içten teşekkürlerimizi sunarız.

10 Mart 2017 tarihinde İstanbul Kaşıbeyaz Florya Restoranda yapılan gala yemeğimize iştirak eden Timkoder Ankara Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ercan Yılmaz, “Sektördeki ilerlemesini günden güne takip ettiğimiz Turkuaz Seramik Firmasının davetinde bulunmaktan teşkilatım ve kendi adıma teşekkürlerimi bildiririm. Özellikle müşteri ilişkileri ile öne çıkan, müşterilerinden gelen tüm talepleri değerlendirip geri dönüşler yapan, müşteri beklentilerini çok hızlı bir şekilde yerine getiren bir firmanın sektöre çok yakın zaman önce girmiş olmasına rağmen nasıl başarılı olabileceğine en iyi örnek olan firmanın başarılarının devamını dilerim.” Dedi.

Firmamız Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Abidin ÖZKAYA ise “Bu sene İSO’nun yayınladığı ikinci 500 firma arasına katıldık. Bu başarı bize gönülden destek veren ve üretim serüvenimizin başından beri bizleri yalnız bırakmayan müşterilerimizindir.” Diyerek, “İyi bir satış ağı ve müşteri profili olmadan dünyanın en kaliteli ürününü bile satsanız marka haline gelemezsiniz. Bu yüzden yatırımlara hızla devam ederken, müşteri beklenti ve taleplerini de çok iyi analiz etmemiz ve vakit kaybetmeden ticarileştirmemiz gerekiyor.” Dedi.

Satıştan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Oğuz ÖZKAYA ise 2016 yılının kısa bir özetini yaptıktan sonra 2017 yılı ile ilgili hedeflerimizi misafirlerimize bildirdi. Yeni yatırımların devreye girmesi ile kapasitenin arttığını söyleyen ÖZKAYA, sadece nicelik değil nitelik olarak ta günden güne büyüdüğümüzü bildirdi. Antibakteriyel ürünlerin yanı sıra TSE den çift yıldız alan ilk firma olduğumuzu söyleyen ÖZKAYA, Antibakteriyel ürünleri TSE belgesi ile tescilleyen ilk firmanın yine Turkuaz Seramik olduğunu bildirdi.

17 Mart 2017

TURKUAZ GÜNDEM