Turkuaz Seramik Tanıtım Seminerleri Devam Ediyor.

10 Mayıs 2017 tarihinde Mardin İli Nusaybin İlçesinde, yaklaşık 250 kişilik bir davetli topluluğuna Turkuaz Seramik’in tanıtımının yapıldığı bir seminer gerçekleştirildi. Mardin ve yöresinde çok iyi bir pazar payına sahip olan Turkuaz Seramik, Satıştan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Oğuz ÖZKAYA’ nın katılımı ile Mardin ili Nusaybin ilçesinde bayileri ile bir araya geldi.  “Uzun zamandır tertip etmeyi düşündüğümüz bu yemekli seminer toplantısı, Güneydoğu illerinde yaşanan çatışma ortamından dolayı ancak bugüne kısmet oldu. Çok sıkıntılı bir dönemi ancak kenetlenerek ve bir olduğumuzu göstererek atlatabiliriz.” Diyen ÖZKAYA sözlerini şöyle sürdürdü; “Mardin ili, çok büyük illere kıyasla çok ciddi ihracat yapmış, 1 milyar dolar barajını aşmış bir il. Hakikaten çok ciddi bir ticari birikimi olan, bulduğu her fırsatı değerlendirebilen bir iş adamı yapısı ve her şeyden önemlisi kuvvetli bir yatırım iştahı var. Bunu fırsata ve kazanca çevirmek gerekir. Sular akarken testiyi doldurmak gerek.” Diyerek seminere katılan iş adamlarına tavsiyeler verdi.

Satıştan Sorumlu Yöneticimiz Alpay GEZE’ nin “2017 Yılı Türkiye ve Dünya Ekonomisi” adı altında yaptığı sunumda, önümüzdeki günlerde ekonomik ve ticari olarak nelere dikkat edilmesi gerektiği ile ilgili bilgi verildi. Toplantıya katılan Nusaybin İlçesi Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Sn. Abdülgani Bilge de “Büyük bir değişimin arifesinde olduğumuz bu günlerde tertip edilen yemek, yöre iş adamlarına moral verdi. Bu gibi etkinliklerin arttırılmasını temenni ederiz.” Diyerek Turkuaz Seramik Yönetim Kurulu Üyesi Oğuz ÖZKAYA’ ya teşekkürlerini bildirdi.

Mardin İli ve İlçeleri Ziyaret Edildi.

Yemekten sonra Mardin’in İlçeleri de ziyaret edilerek Turkuaz Seramik Firmasının ürünlerinin kullanıldığı marka projeler ve müteahhitlerine ziyaretler yapıldı. Kullandıkları ürünlerden memnuniyetlerini bildiren müteahhitler Turkuaz Seramik Firmasının yörede en çok tanınan Vitrifiye firması olduğunu belirterek başarıların devamını temenni ettiler.