Turkuaz Seramik Samsun Bayilerini Kayseri’de ağırladı.

Samsun Ana Bayimiz Dön-San önderliğinde toplanan bayilerimiz Kayseri’de her iki tesisimizi de ziyaret ettiler.

Bayi Ziyaretleri Devam Ediyor…

Turkuaz Seramik Samsun Bayilerini Kayseri’de ağırladı. 19 Mayıs 2017 Cuma günü sabah saat 08.00 gibi Samsun Ana Bayimiz Dön-San önderliğinde toplanan bayilerimiz keyifli bir otobüs yolculuğundan sonra saat 15.00 da Kayseri’ye intikal ettiler.

Yol yorgunluğunu atmak için Erciyes Eteklerinde bulunan Taş Mekân Lokantasında tertip edilen öğle yemeği ile bir araya gelen Turkuaz Seramik yönetimi ve Samsun bayileri güzel bir sohbet imkânı buldu.

Saat 18.00 gibi otele yerleşen misafirlerimiz, otelin SPA ve Havuz hizmetlerinden yararlanarak günün yorgunluğunu çıkardı.

20 Mayıs sabahı kahvaltı ile başlayan günümüz, firmanın tanıtımının yapıldığı bir sunum toplantısı ile devam etti. Güncel ekonomik gelişmelerden ve firmanın 1993 de kurulmasından bugüne kadar olan gelişmelerin anlatıldığı toplantıda bayilerimizin fikirleri ve görüşleri de alındı.

Merkez tesisin ziyareti…

Toplantıdan sonra Kayseri Organize Sanayiinde bulunan Merkez Tesislerimizin teknik gezisini yapmak üzere yola çıkan misafirlerimiz, firmanın kurulduğu ve halen üretimin devam ettiği tesisleri inceleme ve değerlendirme fırsatını buldular.

Merkez tesis ziyaretinden sonra İncesu ilçesinde bulunan fabrikamızı ziyaret etmek üzere yola çıkan bayilerimiz İncesu tesisini incelediler. Dön-San firması ortaklarından Alper Sancak “Şimdiye kadar birçok tesis gezdik. Bu kadar profesyonel ve sistematik bir tesis zor bulunur.” Diyerek, “Seramik sektöründe bulunan bunca firma arasında çok kısa zamanda bu kadar başarılı olarak ciddi bir Pazar payına erişmek ve en önemlisi sektör lideri olmak ciddi bir özveri ve çalışma gerektirdiği gibi, gelişmeleri yakından takip ederek güncel kalmayı da gerektiriyor.” dedi.

Satıştan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Oğuz ÖZKAYA ise “Bizim itici gücümüz bayilerimiz. Bayilerimiz pazardaki gözümüz kulağımız. Sadece ürettiğimiz ürünleri satarak değil, müşterilerden gelen enformasyonu bize aktarmada da ciddi bir görev üstlendiler.” Diyerek firma ve müşteri ilişkilerinin önemine vurgu yaptı.

Ziyaret programı Nevşehir Ürgüp yöresine yapılan turistik gezi ile tamamlanarak misafirlerimiz 20 Mayıs akşam saatlerinde Samsuna uğurlandı.