Turkuaz Seramik Konya Bayilerini Ağırladı…

30 Mart 2018 tarihinde Konya Bölgesi Ana Bayimiz Güçpa Yapı önderliğinde yaklaşık 50 kişilik bir alt bayi grubu teknik incelemelerde bulunmak üzere fabrikamızı ziyaret etti. Sabahın erken saatlerinde Güçpa Yapı tesislerinde buluşan bayilerimiz öğle saatlerinde Kayseri İncesu İlçemizde bulunan tesislerimize intikal ettiler. Yenilen öğle yemeğinden sonra firmanın tüm üretim hatlarını detaylı bir şekilde inceleyen bayilerimiz gelinen noktadan çok memnun olduklarını ifade ettiler. Güçpa Yapı Ortaklarından İsmail Şirin ise “Uzun yıllardır dağıtımını ve satışı üstlendiğimiz Turkuaz Seramik Markasının günden güne sektöründe liderliğe yükselişine şahit oluyoruz. Yatırımlara hız kesmeden devam eden Turkuaz Seramik bulunduğu yerin hakkını veriyor.” Diyerek yatırımlardaki devamlılığa vurgu yaptı.

İncesu İlçesinde bulunan fabrikadan sonra Kayseri Merkez’de bulunan fabrikayı da inceleyen bayilerimiz, ziyaretin ardından dinlenmek üzere otele yerleştiler. Akşam yemeği, Erciyes dağından Kayseri Manzarası eşliğinde yendikten sonra yapılan zirve yürüyüşü ile ilk gün sona erdi.

Ziyaretin ikinci günü Nevşehir Ürgüp Yöresine yapılan turistik gezi ile keyifli anlar yaşayan misafirlerimiz, yörenin tarihi ve turistik yerlerini ziyaret ettikten sonra akşam saat 17.30 civarında Konya’ya uğurlandı.