Mersin Bayilerimizi Ağırladık…

16 Mart 2018 tarihi sabahında yola çıkan Mersin Mertaş Yapı ve alt bayileri saat 14.00 gibi Kayseri İncesu İlçesinde bulunan tesisimize vardılar. Yol yorgunluğunun atılması ve yenilen yemekten sonra tesislerimizi inceleyen bayilerimiz başarının tesadüf olmadığını ve çalışan, akıllı işler yapan herkesin eninde sonunda başarıya ulaşacağını ifade ettiler.

Mertaş Yapı sahibi Sn. Doğukan ACAR Bey ise “Neredeyse 22 yıllık bir ticaret ilişkisi içerisinde olduğumuz Turkuaz Seramik hem kendi büyüdü hem bizim firmamızı büyüttü. Sektörün gelişmesinden çok daha hızlı bir gelişme grafiği yakalayan firma aynı zamanda paydaşları olan biz bayilere de önderlik etti.” Diyerek uzun süreli iş birliğine vurgu yaptı.

17 Mart 2018 sabahı Kayseri Merkez Tesislerimizin Teknik Gezisinden sonra Nevşehir Ürgüp Yöresine yapılan Turistik geziyle eğlenceli anlar yaşandı. Tarihi ve Turistik yerlerin gezilmesinden sonra testi atölyesinde yapılan sunumdan sonra nihayete eren gezi programı misafirlerin Mersin’e yolcu edilmesiyle son buldu.