Konya Bayilerimizden tesislerimize ziyaret

Konya Bayilerini Ağırlamaktan Memnun Olduk.

24.03.2017 Cuma gecesi kalabalık bir ekiple yola çıkan Konya Bölge Bayimiz Feyap AŞ. sabah namazını Kayseri Cami-i Kebir de kıldıktan sonra Hz. Mevlana nın hocalığını da yapmış olan Seyit Burhanettin Hz. Lerinin türbesini ziyaret ederek Konya Manevi Sultanından Kayseri Manevi Sultanına selam getirdiler.

Son derece manevi bir ortamda başlayan gezi, İncesu Tesislerinde yapılan sabah kahvaltısı ve akabinde yapılan teknik gezi ile başladı. Yaklaşık 100 kişilik bir gruptan oluşan ekip, Vitrifiye ürün üretiminin ilk safhası olan çamur haneden başlamak kaydıyla kalite ve sevkiyat birimlerine kadar her üretim aşamasını yerinde görme fırsatını yakaladı.

Yeni alınan basınçlı üretim ünitelerini teknik anlamda dinleme fırsatını bulan bayilerimiz, teknolojinin geldiği nokta itibariyle üretimin ne kadar hızlandığını, buna mukabil günden güne artan hizmet kalitesine de vurgu yapan bayilerimiz; “Turkuaz Seramik Firmasını geldiği nokta itibariyle tebrik ediyoruz. Çok kısa zamanda çok büyük atılımlar yaparak Türkiye Pazarında erişilmesi güç bir kapasiteye geldiler. Gerek kapasite gerekse kalite itibariyle Türkiye pazarının ve yurt dışı pazarının parlayan yıldızı haline gelen firmamız bizlerin göğsünü kabartıyor.” Diyerek beğenilerini ortaya koydular. Merkez tesisin gezilmesinden sonra Türkiye nin ikinci en büyük dağı olan Erciyes Dağına yapılan ziyarette teleferik ile çıkılan zirveden hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmeyen bayilerimiz Erciyes Dağını bu gezi olmasa belki hiç ziyaret etmeyeceklerini bildirerek bu geziye katılmaktan duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Gezi Nevşehir İlinin kaplıcaları ile ünlü Kozaklı ilçesine ziyaret ile devam etti. Gece Kozaklı kaplıcalarının keyfini çıkaran bayilerimiz, ertesi sabah kahvaltıdan sonra yapılan sunumdan sonra yine Nevşehir İlinin Ürgüp, Göreme ve Avanos ilçelerine de ziyarette bulunduktan sonra Konya ya dönerek ziyareti sonlandırdılar.