İzmir Bölge Bayimiz Yeni Mağazasına Taşındı

Turkuaz Seramik İzmir Bölge Bayisi Kare Banyo, yaptığı görkemli açılış ile yeni mağazasına geçti.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Abidin Özkaya ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sn. Abdurrahman Özkaya ve Oğuz Özkaya’nın da iştirak ettiği açılış törenine bölgede bulunan bayilerimiz ile seçkin davetliler katıldı.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Abidin ÖZKAYA yaptığı açılış konuşmasında, “Güzel bir teşhir ve sıcak bir ilgi, satışı yapabilmenin ilk şartıdır. Bilinçli tüketicinin ve eğitim seviyesinin yüksek olduğu İzmir gibi şehirlerimizde, müşteriler ile birebir ilgilenebileceğiniz, ürünler hakkında teknik bilgi verebileceğiniz, ürünün farklı varyasyonlar ile nasıl kullanılabileceğini gösterebileceğiniz ve en önemlisi müşterinin ürüne dokunmasına, temas etmesine müsaade edeceğiniz bir mağaza, satışların artmasına çok büyük katkı sağlar.” Dedi.

Açılış kurdelesini kesen Turkuaz Seramik Kurucusu Sn. Abdurrahman ÖZKAYA ise, “Seramik ve Vitrifiye sektörünün geldiği noktadan memnuniyet duyuyoruz. Yatırımlarımıza hiç ara vermeden devam ediyoruz. Bu sene içerisinde faaliyete geçireceğimiz yeni makine ve ekipmanlar ile özellikle klozet ve asma klozetlerde yıllık kapasitemizi 600 bin adete taşıyacağız. Hangi faaliyet kolunda olursa olsun, ürünlerinizi pazarlayacağınız etkin bir bayi ağınız yoksa büyüyemezsiniz. Kare Banyo bizim çok önem verdiğimiz bir bölgede işini hakkıyla icra etmekte,  bayi ağımıza böyle bir mağazayı kazandırdıkları için teşekkür ediyorum.” Dedi.

Açılıştan sonra mağazayı gezme fırsatı bulan müşteriler ve mağaza açılışına katılan misafirler ürünleri ilgi ve beğeniyle inceleyerek, Türkiye’nin en büyük Vitrifiye markalarından biri olan Turkuaz Seramik ürünlerinin özellikle tasarım konusunda diğer ürünlerden çok daha iyi olduğunu ifade ettiler.