İstanbul Anadolu Yakası ve Batı Karadeniz Bayilerimizi Ağırladık.

7-8 Temmuz 2017 günü İstanbul Anadolu Yakası Bölge Bayimiz olan Sezginler Yapı firması ve alt bayileri ile tertip ettiğimiz fabrika teknik gezimiz çok güzel anılar ile geride kaldı.

7 Temmuz Sabahı Sabiha Gökçen Havalimanından başlayan programımız, Kayseri İncesu Tesislerine yapılan teknik gezi ile devam etti. İncesu tesislerimizde yapılan teknik gezi esnasında gezimize 2 sene önce de katılan bazı bayilerimizin geçen zaman içerisinde firmanın yaptığı atılımın şaşırtıcı olduğunu bildirdiler. Üretim hattına katılan yeni basınçlı üretim ünitelerinin firmaya çok büyük bir ivme kazandırdığını, özellikle klozetlere yapılan yeni yatırımların çok isabetli olduğunu söyleyerek, “Turkuaz Seramik Kendi namına yapılacak her şeyi yapmış, satışların arttırılmasını bize bırakın.” Diyen bayilerimiz, günden güne satış adetlerinin arttığını söylediler.

Sezginler Yapı firmasından Cem Sezgin ise “Turkuaz Seramik Firması ile ticarete başlayalı henüz birkaç yıl olmasına rağmen çok kısa zamanda çok iyi bir başarı grafiği yakaladık.” Diyerek, “Başarı tek taraflı olmuyor, her iki tarafında birbirine uyumu çok önemli. Özellikle Turkuaz Seramik firması üst yönetiminin isabetli kararları bize de yön veriyor.” Dedi.

Teknik Gezilerin ardından Kırşehir Ramada Otele geçen misafirlerimiz günün yorgunluğunu SPA ve Havuz keyfi ile atarak, ertesi gün yapılacak olan Nevşehir Ürgüp Yöresi Turistik Gezisi için güç topladılar.