• BANYO SERİLERİ

Royal

Romantik, göz kamaştırıcı bir şıklığa sahip,
gösterişli ve iddialı…

Romantik, göz kamaştırıcı bir şıklığa sahip, gösterişli ve iddialı… Victoria Devri’nin çizgilerini taşıyan klasik, ancak alışılmışın dışındaki tarzıyla fark yaratıyor. İnce hatlara sahip lavabo ve klozetleriyle Royal, soylu ve asil zevklere hitap ediyor.

Noura

Turkuaz beyazının saflığı ile yoğrulan,
aydınlık ve ferah bir görünüm

Noura Serisi sade ama bir o kadar da şık seçenekleri ile alışkanlıklarından vazgeçemeyenlere hitap ediyor. Serideki tasarımlarda yumuşak geçişlere sahip lavabo hazneleri, geometrik dış hatlar ile modern bir görünüme kavuşurken, dış hatlara uygun tasarlanan iç hazne ile muhteşem bir kontrast ortaya çıkıyor.

Bella

Zarif ve minimal bir tasarım

Akışkan hazneye sahip ve kullanım kolaylığını da elden bırakmayan formuyla harika bir banyo çözümü sunan Bella, abartılı bir güzellik anlayışına adeta başkaldırıyor. Dar mekânlar için de ideal olan seri, kullanışlı tasarımıyla farklı ebatlarda üretiliyor.

 

Mona

Köşeli ve akışkan
formları tercih edenler

Daha köşeli ve akışkan formları tercih edenler için özel olarak üretilen Mona Serisi, estetik kurallar ve tasarımın en ince ayrıntıları düşünülerek banyolara uyarlandı. Köşeli hatlarla doğal formları bir araya getiren serideki lavabolar, banyolara ağır başlı ve estetik bir görünüm sağlıyor.

City

Şehirli olmak; modern, hızlı, tempolu,
farklı, yoğun, duraksız…

Geniş bir ürün gamına sahip olan Turkuaz Seramik, bir şehrin tüm özelliklerini City Serisi ile bir araya getiriyor. Seri, konut ve ticari mekânların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen özel bir ürün ailesine sahip. Hemen her türlü banyo çözümünü içeren City, ayrıntılara ayıracak vakti olmayanlara özel olarak düşünüldü.

Duru

Sade ve şık formuyla
banyolarınız daha değerli!

Köşeli formu ile modern bir tasarım çözümü sunan seri, akışkan haznesiyle benzerlerinden farklılaşıyor. Duru Serisi; sade, ancak şık formuyla banyolarınıza değer katacak.

Lila

Dört Mevsim Bahar

Kelebekleri üzerine çeken hoş kokulu leylak çiçeğinin yaprağından esinlenerek tasarlanan L ila Serisi, banyolarınızda dört mevsim baharın güzelliğini ve huzurunu hissettiriyor.

 

Ova

Önceliği Sadelik Olanlara

Yuvarlak çizgileri ve detaylardan uzak görüntüsüyle Ova Serisi, banyolarında sade bir atmosferin keyfini yaşamak isteyenlere…

 

Yumurcak

Masalsı Dünyaların Kahramanlarına

Capcanlı renklerden oluşan Yumurcak Serisi, birbirinden güzel zengin desen seçenekleriyle çocuklar için kolay ve keyifli kullanım imkanı sağlıyor. Banyolarınızda yarattığı eğlenceli atmosfer sayesinde, çocukların tuvalet ve temizlik alışkanlığı kazanmasında anne ve babaların en büyük yardımcısı oluyor.

TOP