Antimder ve Antalya Bayilerimizin Ziyareti

3-6 Mayıs 2018 tarihleri arasında, Antalya Tesisat ve İnşaat Malzemecileri Derneği ve Antalya Bayilerimizi ağırladık.

3 Mayıs Perşembe akşamı Kayseri’ye gelen misafirlerimizi otelde karşılayıp ertesi gün yapılacak Teknik ve Turistik geziler için dinlenmeye çekildiler.

4 Mayıs Cuma günü fabrika sunumundan sonra Nevşehir Ürgüp yöresine yapılan turistik gezi ile başlayan program, akşam saatlerinde Kayseri Yöresel Yemekler ikram edilmesi ile son buldu.

5 Mayıs Cumartesi günü ise Kayseri Merkez Tesislerine yapılan Teknik gezi ve İncesu İlçesinde bulunan Tesislerimizin Teknik gezisi ile başladı. Avrupa’nın en büyük vitrifiye ve etajerli lavabo üretim tesisi olan İncesu tesislerini ilk defa gezen müşterilerimiz ve Antimder Başkanı Sn. Osman Güngör, “Birçok yurt içi ve yurt dışı gezilerine katıldık. Yurt dışındaki firmalardan çok daha teşkilatlı ve organize bir akış görmek bizi son derece mutlu etti.” Dediler.

Nihai Tüketici ile İlk Temas Çok Önemli

Satıştan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Oğuz Özkaya ise misafirlerimizi ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade ettikten sonra, “Antimder’in firmamızı ziyareti bizi ziyadesiyle mutlu etti. Antalya her zaman zor bir Pazar olmuştur. Gerek aldığı yurt dışı ziyaretler ile, gerekse hizmet sektöründeki rolü ile en üst düzey ürünlerin tercih edildiği bir müşteri profili var. Antalya’da sizler gibi değerli bayilerimizle çok iyi bir yapılanma gerçekleştirerek, müşteri taleplerine en uygun çözümleri sunuyoruz. Bir pazarda üretim ne kadar önemliyse, müşteri ile yüz yüze gelen satıcılar da o kadar önemli. Bu güler yüzlü misafirlerimizi bizleri Antalya’da çok iyi temsil ettikleri için tekrar tebrik ederim.” Diyerek görüşlerini ifade etti.

Teknik gezimiz 6 Mayıs Pazar günü sabah erken saatlerinde misafirlerimizi yolcu ederek sona erdi.